Monday, October 11, 2010

Prague

hu:
Rég nem jelentkeztem ugyan, de ennek is meg volt az oka. Mégpedig.
Pénteken a Designblokon voltam Prágában, ahol legjobban a" no." nevű kollekció divatbemutatója vitte a pálmát. Egészében az egész kiállítás remek volt. Voltak gyengébb oldalai, de elégedetten távoztam.
Szombaton a SASAZU klubban folytattuk a divatmustrát, ami Prága jelenleg legfelkapottabb klubja. A ŽENA IN elnevezésü divatbemutató, nem is nagyon a divatról szólt, hanem inkább arról, hogy egy normál nőből is lehet topmodell. Az utcáról kiválogatott modelleknek többnyire sikerült elég jól teljesíteni , viszont a" hölgy a tolószéken" finálé gyanánt elég erősre sikerült. Részt vett azért a divat is az akción pár divattervező személyében. Ezúton is köszönöm Tányának a supervip jegyeket :)
Hétfőn végre megejtettük a Cartier ékszerkiállítást,fent a várban, ami elképesztő volt.
Még a pozsonyi divathét és talán a bécsi áll előttem. Nem tudom mit fogok győzni , főleg hogy a suli sem kímél. Azért igyekezni fogok, hogy mindig legyen itt valami uj . Szisztok:p

sk:
Dávno som sa už nehlásil , ale to mal svoj vlastný dovod. Tak podme na to
V piatok som bol na Desingbloku v Prahe , kde ma najviac zaujala prehliadka z kolekcie NO. Celá výstava bola dobrá , samozrejme mala aj slabšie stránky ,ale hlavne že som sa zabavil.
V sobotu som bol na prehliadke s názvom ŽENA IN , kde išlo hlavne o to , že aj každodenná žena može stať modelkou. Ženy , ktoré sa zahlásili na anketu vynikajúce zvládli svoju úlohu, iba finálné vystúpenie , v podaním žene na invalidnom vozíku, bolo trošku už veľa. Reprezentovali svoje vlastné modely samozrejme aj návrháry a návrhárky. Medzi nich návrhárka Tatiana Vladimír bola najlepsie , a to nehovorím iba preto, lebo sa mi ju podarilo osobne poznať. Temperamentná rusinka pripravila prekrásné večerné šaty , ktoré sa ťažko podarilo prekročiť.
Dakujeme za supervip lístky.
V pondelok sme konečne zvládli Cartiera na pražskom hrade. A nezabudli sme sa ani zastaviť v Sturbuckse .
Ešte na mňa čakajú Bratislavské módné dni , a možno aj viedenské.Neviem, lebo času mám naozaj málo . Tretí rok na textilnej univerzite sa už nedávno začala a ja mám stále nové a nové úlohy .
Tak majte sa . Pa :p

No comments:

Post a Comment